Fernandinho
www.mancity.com

Kapitan Manchesteru City, Fernandinho uważa, że jego drużyna jest lepiej przygotowana na finał Ligi Mistrzów niż kiedykolwiek wcześniej. Nadchodzące starcie z Chelsea to nie tylko pierwszy finał Ligi Mistrzów w historii Manchesteru City, ale także pierwszy mecz o europejskie trofeum od 51 lat.

Zwycięstwo nad Chelsea sprawiłoby, że Manchester City sięgnąłby po potrójną koronę, po tym jak zdobyli już Puchar Carabao i tytuł najlepszej drużyny Premier League.

Fernandinho uważa, że Manchester City wykazał się ogromnym wysiłkiem, aby dotrzeć do finału Ligi Mistrzów i że standardy, które udało się obecnie wyznaczyć przewyższają wszystko, co udało się osiągnąć wcześniej.

? Nad klubem widniało piętno tego, że nigdy wcześniej nie dotarł do finału Ligi Mistrzów oraz że jesteśmy niedoświadczonym zespołem w tych zawodach. Myślę jednak, że w tym sezonie naszemu zespołowi udało się osiągnąć wysoki standard, zarówno pod względem sportowym, doświadczenia, a także kilku innych czynników ? powiedział Fernandinho.

? W trakcie sezonu pokonaliśmy wiele trudności, a teraz osiągnęliśmy poziom, który jest prawdopodobnie jednym z najwyższych, jaki kiedykolwiek udało się osiągnąć temu zespołowi.

? To naprawdę szczęśliwa chwila i ogromny zaszczyt. Zawsze musimy dawać z siebie 100% i myślę, że w takiej grze mniej niż 200% nie wystarczy, aby ją wygrać.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj