Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Fernandinho jest niezwykle podekscytowany zbliżającym się spotkaniem dwóch najdroższych angielskich drużyn w historii i dwóch najlepszych szkoleniowców na świecie – Pepa Guardioli i Jose Mourinho w nadchodzących derbach Manchesteru.

Brazylijczyk uważa, że Pep Guardiola wszczepił w ekipę z Etihad Stadium mentalność zwycięzców i jego drużyna zrobi wszystko, aby odnieść zwycięstwo.

– Derby Manchesteru zawsze są wyjątkowe – powiedział Fernandinho na łamach ESPN. 

– Wszyscy zawodnicy, menedżerowie i fani obu zespołów żyją tym spotkaniem.

– Obie drużyny na pewno będą dobrze przygotowane. Jesteśmy bardzo skoncentrowani, ponieważ to dla nas niezwykle ważne wydarzenie. To będzie coś wspaniałego.

– Kiedy Guardiola przybył do City, pierwszą rzeczą jaką próbował zmieniać była mentalność zespołu. Od pierwszego treningu starał się wszczepić w nas mentalność zwycięzców.

– Każdy trening a każdy mecz, staramy się być coraz lepsi, ale wiemy, że jesteśmy dopiero na początku naszej drogi.

– Widzieliśmy już kilka pozytywnych zmian, wygraliśmy trzy pierwsze mecze w Premier League. Jest to bardzo ważne, ponieważ na koniec sezonu chcemy zdobyć trofeum, a więc początek także musi być bardzo dobry. Mam nadzieję, że możemy być w dobrej formie do końca sezonu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments