Luiz Felipe
fot. www.sslazio.it

Obrońca rzymskiego Lazio, Luiz Felipe był w ostatnim czasie łączony z przenosinami do Manchesteru City. Klub z Etihad Stadium podczas letniego okienka transferowego poszukiwać będzie wzmocnień na środku obrony, a brazylijski stoper wymieniany jest jako jedna z możliwych opcji.

23-letni zawodnik w rozmowie z Globo Esporte odniósł się do spekulacji łączących jego osobę z przenosinami do Manchesteru City.

? W czasie bez spotkań czytam więcej wiadomości i zauważyłem, że pojawiły się doniesienia o tych rzekomych zainteresowaniach moją osobą ? powiedział Felipe.

? Doniesienia łączące mnie z takim klubem jak Manchester City sprawiają, że jestem szczęśliwy i dumny, ponieważ jest to znak, że praca jaką wykonuje jest realizowana dobrze, a ludzie śledzą moje poczynania i doceniają. Każdy, kto mnie zna, wie jednak, że jestem spokojnym i bardzo skoncentrowanym facetem.

? Staram się nie myśleć o spekulacjach, aby nie stracić koncentracji na teraźniejszości. Moim celem jest teraz ciężki trening, aby być dobrze przygotowanym, kiedy sezon zostanie wznowiony. Możemy tworzyć historię i chcę odcisnąć swoje piętno na historii Lazio.

Brazylijczyk ma ważną umowę z Lazio do końca czerwca 2022 roku.

Źródło: www.globoesporte.globo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj