Eric Garcia
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Eric García, który latem wypełni swoją umowę z klubem z Etihad Stadium, jest zdesperowany, aby dołączyć do FC Barcelony w najszybszym możliwym terminie ? wynika z najnowszych wieści z Hiszpanii.

Kandydat na prezydenta Barcelony, Victor Font uważa, że reprezentant Hiszpanii jest skłonny do końca sezonu grać za darmo, byle tylko odejść z Manchesteru City i wrócić do klubu z Katalonii którego jest wychowankiem.

? Prosimy obecny zarząd o podpisanie kontraktu z Garcíą. Ronald Koeman poprosił o jego transfer, a nasza struktura sportowa (jeśli zostaniemy wybrani) popiera ten krok. Zawodnik bardzo chce do nas przyjechać, ponieważ tego lata odbywają się Mistrzostwa Europy ? powiedział Font.

? Eric García bardzo pomógłby nam w walce o trzy trofea w tym sezonie. Wiemy, że Manchester City zaakceptowałoby ofertę w wysokości 3 miliony euro plus dodatki i nie musielibyśmy płacić za niego do następnego sezonu. Sam zawodnik jest również gotowy na duże poświęcenie i jest skłonny grać bez pensji do końca sezonu.

Tymczasowy zarząd Barcelony nie ma jednak uprawnień pozwalających mu na sprowadzenie nowych zawodników, dlatego Hiszpan do końca sezonu prawdopodobnie pozostanie w Manchesterze City.

Źródło: www.as.com

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieje że szybko nas opuści , bez sensu trzymać takiego piłkarza nic na siłę, nie chce to niech ucieka do swojej Barcelony . Pokładałem w nim nadzieje na przyszłość. Ale w meczach nie przekonywał niestety . Nie chce grać dla nas, to omijać go przy wyborze składu szerokim łukiem . Wolę zobaczyć jakiegoś młokosa z Akademii niż Garcię . Powodzenia na dowidzenia.