Ederson
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Ederson wyznał, że jest bardzo zadowolony ze świetnej formy jego klubowego kolegi, Johna Stonesa w obecnym sezonie. Stones miał w przeszłości problemy z ustabilizowaniem formy i kontuzjami, ale w obecnych rozgrywkach jest bardzo mocnym punktem Manchesteru City.

? John Stones jest świetnym środkowym obrońcą. Zawsze go lubiłem. Ma wielkie serce do gry. Lubię go i bardzo dobrze się z nim dogaduję ? powiedział Ederson.

? Zawsze go wspierałem i cieszę się z jego sukcesu. Jestem bardzo szczęśliwy z jego dobrej dyspozycji w obecnym sezonie, zwłaszcza że przeszedł długą drogę, aby znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie.

? Myślę, że John bardzo zasłużył na to, aby teraz cieszyć się dobrą grą. Mam nadzieję,  będzie mógł cieszyć się tą chwilą i będzie mógł pomagać nam w takim stylu aż do końca sezonu.

? Dla mnie bardzo ważne jest, aby nie tylko John Stones i Rúben Dias, ale każdy gracz, który gra jako środkowy obrońca był skoncentrowany.

? W ostatnich kilku meczach John i Rúben byli świetni. Jestem bardzo zadowolony z ich występów i ogólnej wydajności naszej linii defensywnej. Mam nadzieję, że w przyszłości utrzymamy ten sam poziom.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj