Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Według informacji przekazanych przez Telegraph, defensor AS Monaco, Benjamin Mendy niebawem zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Manchesteru City.

Kilka dni temu mistrzowie Francji odrzucili ofertę The Citizens, która opiewała na 44,5 miliona funtów. Zdaniem angielskich mediów powodem takiego obrotu spraw była wysoka kwota transferowa, jaką Manchester City zapłacił Tottenhamowi Hotspur za Kyle’a Walkera.

Reprezentant Anglii, który dołączył do City w minionym tygodniu, kosztował klub z Etihad Stadium około 54 milionów funtów i Francuzi spodziewali się analogicznej lub wyższej oferty za swoją gwiazdę.

W sobotni poranek, angielskie media z Telegraph na czele zgodnie poinformowały, że udało się zrobić krok do przodu w negocjacjach z klubem z księstwa, przez co Mendy w ciągu najbliższych 48 godzin powinien zostać zaprezentowany jako nowy zawodnik klubu z Etihad Stadium.

Spekuluje się, że Mendy zostanie najdroższym obrońcą w historii, wyprzedzając swoich nowych klubowych kolegów – Kyle’a Walkera i Johna Stonesa.

Bardzo owocnie toczą się także rozmowy z Realem Madryt w kwestii zakontraktowania Brazylijczyka Danilo.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments