Ruben Dias John Stones
fot. www.mancity.com

Rúben Dias ma za sobą niezwykle udany, debiutancki sezon w barwach Manchesteru City. Były zawodnik zespołu Obywateli, Richard Dunne uważa, że portugalski obrońca może być w sezonie 2021/22 jeszcze lepszym zawodnikiem.

Piłkarska jakość, pragnienie zwycięstw, postawa sprawiły, że 24-latek stał się kluczowym zawodnikiem Manchesteru City i przyczynił się do triumfów w Premier League i Carabao Cup w zeszłym sezonie. W efekcie były zawodnik Benfiki Lizbona został wybrany najlepszym piłkarzem Premier League w minionym sezonie.

? Na pewno Dias będzie się starał dobrze rozpocząć sezon i kontynuować swój rozwój, ponieważ jako środkowy obrońca był w zeszłym sezonie poza zasięgiem ? stwierdził Dunne.

? Dias zadomowił się w Anglii i na pewno czuje się bardziej komfortowo, więc może zrobić kolejny progres. Ważne, aby dobrze wystartował i kontynuował formę z zeszłego sezonu.

? Musi wrócić i po prostu robić to, w czym jest dobry. To, co zrobiło na wszystkich wrażenie, to jego zmysł przewidywania. Zawsze był przed piłką. Jego mentalność także robi różnice.

Źródło: www.mancity.com