Kyle Walker
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Kyle Walker nie został powołany do reprezentacji Anglii na nadchodzące mecze ze Szwajcarią i Wybrzeżem Kości Słoniowej. Selekcjoner angielskiej kadry, Gareth Southgate przedstawił swoją opinię w tej kwestii.

Walker miał ostatnio trudny czas w Manchesterze City, między innymi za sprawą otrzymania trzymeczowego zawieszenia w Lidze Mistrzów, które obowiązywać będzie także w pierwszym meczu ćwierćfinału. Trener Manchesteru City, Pep Guardiola niedawno wyraził swoją opinię na temat zawieszenia Walkera, twierdząc że nie popiera decyzji klubu o odwołaniu się od zakazu, ponieważ Walker na to zasłużył.

Gareth Southgate dał jasno do zrozumienia, że ??pominięcie Walkera przy powołaniach reprezentacji Anglii nie oznacza końca jego międzynarodowej kariery. 

? Rozmawiałem już z Kyle’em Walkerem. Stwierdziliśmy w sztabie, że najbliższe mecze to okazja, aby przyjrzeć się dwóm młodszym bocznym obrońcom. Wiemy wszystko, co trzeba wiedzieć o Kyle’u. Wróci do kadry w czerwcu, ponieważ jest ważną częścią postępu, jaki zrobiliśmy jako zespół. W obecnym sezonie nadal jest ważnym zawodnikiem Manchesteru City.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj