Cristiano Ronaldo
fot. www.juventus.com

Manchesterowi City podobno nie udało się pozyskać Cristiano Ronaldo w 2021 roku z powodu nieudanej przeprowadzki Raheema Sterlinga do Barcelony.

Przed swoją drugą przygodą z Manchesterem United, Ronaldo był łączony z przeprowadzką do ich lokalnego rywala, Manchesteru City.

Reprezentant Portugalii był wówczas związany z Juventusem, ale po spędzeniu trzech lat w Turynie, wyraził chęć opuszczenia włoskiego giganta.

Podobno latem 2021 roku Ronaldo był bliski dołączenia do Manchesteru City, a obie strony podobno uzgodniły osobiste warunki. Jednak według El Mundo, Ronaldo nie mógł dołączyć do klubu z Etihad Stadium po tym, jak transfer Raheema Sterlinga do Barcelony nie doszedł do skutku.

Pep Guardiola podobno nie był przeciwny pomysłowi dołączenia Ronaldo do klubu, ale Obywatele musieli najpierw sprzedać Sterlinga, aby transakcja była możliwa. Ostatecznie Anglik nie był w stanie dogadać się z katalońskimi gigantami, co sprawiło, że pozostał w drużynie Guardioli jeszcze przez jeden sezon, podczas gdy Ronaldo przeszedł do Manchesteru United.

Źródło: www.elmundo.es

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj