Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

W bieżącym sezonie Mendy rozegrał tylko 12 meczów dla Manchesteru City, a teraz może mieć znowu kłopoty.

Przed jedną z sesji treningowych Francuz widziany był w jednym z nocnych lokali w Manchesterze i przebywał w nim to późnych godzin nocnych.

Lewy obrońca do drużyny z Etihad Stadium dołączył dwa lata temu. W tym czasie dał się poznać jako mało zdyscyplinowany zawodnik. Menedżer SkyBlues już w przeszłości odsunął na tydzień reprezentanta Francji od treningów z pierwszą drużyną po tym,  gdy ten spóźnił się ponad 3 godziny na trening.

Pep Guardiola znany jest z tego, że publicznie nigdy nie krytykuje swoich podopiecznych, ale w kuluarach stadionu miało dojść do ożywionej wymiany zdań pomiędzy obojga panami.

Komentując zachowanie 24- latka Guardiola powiedział:

Są wystarczająco dorośli, by wiedzieć co robią. Nie jestem jego ojcem. Oczywiście wolałbym, żeby poszedł wcześniej do domu, ale nie będę ich kontrolował.

Podatność Mendy?ego na kontuzje i problemy z dyscypliną sprawiają, że menedżerowie Manchesteru City zmuszeni są do szukania nowego lewego obrońcy.

– Od dwóch lat jest ciągle kontuzjowany. To może się zdarzyć również w trzecim roku. Oczywiście mamy nadzieję, że tak się nie stanie, ale taka jest prawda, dlatego się rozglądamy.

Powiedział Guardiola w jednym z marcowych wywiadów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj