Ruben Dias
fot. www.mancity.com

Ruben Dias zaapelował do swoich kolegów z Manchesteru City, aby wykorzystali rozczarowanie niedzielnym remisem z Arsenalem jako inspirację na resztę sezonu.

Manchester City dominował przez większość meczu z Kanonierami, ale pomimo walki do ostatniego gwizdka, nie był w stanie znaleźć drogi do bramki. W rezultacie Obywatele zajmują trzecie miejsce w Premier League na dziewięć meczów przed końcem sezonu, mając zaledwie jeden punkt straty do Arsenalu i trzy do liderującego Liverpoolu.

– Zdecydowanie kontrolowaliśmy mecz – powiedział Portugalczyk.

– To oczywiście frustrujące, że nie wygraliśmy takiego meczu, ponieważ jest to ważne w tej fazie sezonu, ale musimy wziąć tę frustrację i wykorzystać ją we właściwy sposób.

– Możemy spojrzeć na tabelę i zdać sobie sprawę, jak blisko jesteśmy i utrzymać ten poziom. Zostało jeszcze wystarczająco dużo meczów do rozegrania i wiele może się wydarzyć.

– Nadal gramy w trzech rozgrywkach, ale musimy się skupiać na każdym meczu. Jeśli przegramy w którymkolwiek z tych rozgrywek, sytuacja stanie się trudniejsza.

– Myślę, że wszyscy lubimy żyć pod presją i niewielkim marginesem błędu. Musimy po prostu skierować sprawy na właściwe tory, tak jak to robiliśmy w przeszłości.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj