Manchester City
fot. www.mancity.com

Kevin De Bruyne był pod wrażeniem ogólnej postawy Manchesteru City w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z FC Kopenhaga, który zakończył się zwycięstwem 3:1.

Belg otworzył wynik już po 10 minutach spotkania, chłodno uderzając w lewy dolny róg z ostrego kąta. De Bruyne był zadowolony z kontroli, jaką pokazała jego drużyna w nieprzyjaznych okolicznościach.

– Oczywiście, że jest ciężko. Graliśmy tu kilka razy, atmosfera jest świetna, a oni robili wszystko, co w ich mocy, aby sprawić niespodziankę – powiedział De Bruyne.

– Zaliczyli świetną fazę grupową, więc musieliśmy ich szanować. Zaczęliśmy naprawdę dobrze, popełniliśmy jeden błąd, a oni go wykorzystali.

– Myślę, że faktycznie zagraliśmy naprawdę dobry mecz. W drugiej połowie stworzyliśmy wiele okazji i mogliśmy strzelić więcej bramek, ale na szczęście w końcu zdobyliśmy trzecią bramkę, więc teraz mamy niewielką przewagę.

– Szybko zdobyty gol sprawił, że mieliśmy pewną kontrolę. Przy bramce chciałem szukać Erlinga Haalanda, ale bramka była naprawdę dobrze odsłonięta, więc spróbowałem umieścić piłkę przy słupku i wpadła.

– Staramy się minimalizować błędy. OK, teraz go popełniliśmy, ale potem próbowaliśmy iść dalej. W drugiej połowie ponownie dominowaliśmy. Znaleźliśmy swoje szanse i zrobiliśmy to, co musieliśmy.

 Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj