Kevin De Bruyne
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Kevin De Bruyne był zadowolony z wygranej swojej drużyny w meczu z Chelsea. Według pomocnika The Citizens, wygrana pokazała, że Manchester City jest w stanie wygrywać wielkie pojedynki.

? Dzisiejsza różnica biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze mecze polegała na tym, że mieliśmy okazję i potrafiliśmy je wykorzystać ? powiedział Kevin De Bruyne po meczu z Chelsea.

? Myślę, że przez lata, kiedy byliśmy mistrzem, wygrywaliśmy te wielkie mecze. W zeszłym roku i w tym sezonie rozegraliśmy kilka dobrych meczów, ale ich nie wygraliśmy, więc myślę, że dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie to robić.

W meczu z Chelsea, De Bruyne wybiegł na boisko w nowej dla siebie roli fałszywej dziewiątki. Reprezentant Belgii nie ukrywał, że początkowo było to dla niego dziwne.

? To było trochę dziwne na początku. Grałem tak już kilka razy w swojej karierze, ale trener poprosił mnie o grę na tej pozycji, więc starałem się zrobić to najlepiej, jak to możliwe i cieszę się, że wygraliśmy w wyraźny sposób.

Źródło: www.mancity.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments