De Bruyne
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Kevin De Bruyne często wymieniany jest jako najlepszy pomocnik na świecie. Reprezentant Belgii odniósł się do tych spekulacji oraz opowiedział o swoich występach w sezonie 2019/20.

? Fakt, że wymienia się mnie jako jednego z najlepszych pomocników na świecie napełnia mnie dumą. Jako piłkarz przebywasz długą podróż, a kiedy zaczynasz, chcesz po prostu grać i nie myślisz o byciu najlepszym. Na początku nie można myśleć, że będziesz jednym z najlepszych na świecie.

? Zawsze najważniejsze jest dla mnie zwycięstwo. Kiedy zwyciężasz, chcesz ewoluować, a to staje się najważniejsze.

? Moim zdaniem ciężko jest komentować formę, ale wydaje mi się, że jestem teraz najbardziej kompletnym graczem w swojej karierze. W każdym aspekcie gry czuję się teraz naprawdę dobrze. Kiedy myślę o swoich występach w Wolfsburgu, gdzie grałem niesamowicie dobrze, widzę niedociągnięcia.

? Przez ostatnie trzy sezony jestem niesamowicie szczęśliwy, ponieważ gram na stałym poziomie, od pierwszego meczu z West Hamem do ostatniego z Realem Madryt. Przez cały sezon gram bardzo dobrze, co sprawia, że ??jestem usatysfakcjonowany tym, że mogę zawsze grać na wysokim poziomie.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj