Kevin De Bruyne Real Madryt
fot. www.mancity.com

Kevin De Bruyne zakończy swoją piłkarską karierę w Manchesterze City? Takie rozwiązanie jest możliwe. Obecna umowa 29-letniego zawodnika z klubem z Etihad Stadium obowiązuje do 2023 roku, jednak ofensywny pomocnik nie ukrywa, że czuje się w zespole The Citizens bardzo komfortowo.

Kevin De Bruyne, podobnie jak kilku innych zawodników Manchesteru City był łączony z odejściem z klubu, po tym jak nad angielskim klubem wisiało widmo dwuletniej dyskwalifikacji w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ale 29-latek rozwiał wszelkie wątpliwości. Teraz raz jeszcze podkreślił swoje przywiązanie do klubu, do którego trafił z VfL Wolfsburg.

? Jestem szczęśliwy w Manchesterze. Jestem w dobrym klubie, którym sterują odpowiedni ludzie ? powiedział De Bruyne na łamach VTM Nieuws.

? Prowadzimy rozmowy odnośnie przyszłości, ale nie są one zaawansowane. W tej chwili sam prowadzę rozmowy. Chciałbym zostać w klubie, więc wszystko idzie gładko. Gdybym nie chciał zostać, kto inny zająłby się mediacją. Jeśli chcesz zostać, rozmowy nie są takie trudne.

Jeżeli 29-letni piłkarz przedłużyłby swoją umowę, Manchester City byłby prawdopodobnie ostatnim klubem w jego karierze.

Źródło: www.hln.be

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj