David Luiz
fot. www.arsenal.com

Obrońca londyńskiego Arsenalu, David Luiz zdradził, że jego największym marzeniem podczas kariery piłkarskiej była i jest współpraca z obecnym szkoleniowcem Manchesteru City, Pepem Guardiolą.

Guardiola prowadząc takie kluby jak FC Barcelona, Bayern Monachium i Manchester City, nigdy nie zdecydował się na pozyskanie Brazylijczyka. Podczas letniego okienka transferowego Obywatele poszukiwać będą wzmocnień w defensywie, jednak jest mało prawdopodobne, aby Luiz rozpatrywany był w kontekście transferu na Etihad Stadium.

Bez względu na to, Luiz zdradził, że częściowo udało mu się już zrealizować swoje marzenie, ponieważ w Arsenalu ma okazję pracować z trenerem (Mikel Arteta), który przez ponad trzy sezony tworzył sztab trenerski wraz z Pepem Guardiolą w Manchesterze City.

? Jestem szczęśliwy, ponieważ spełniłem kolejne marzenie. Nie bezpośrednio, ale jednak. Zawsze marzyłem o współpracy z Pepem Guardiolą – powiedział Luiz na łamach ESPN Brasil.

? Nie mogłem z nim pracować, ale mam okazję pracować z osobą, która dorastała, uczyła się i wygrywała razem z nim i która ma te same pomysły. W pewnym sensie realizuje właśnie swoje marzenie.

Źródło: www.espn.com.br

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj