Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Danilo podsumował sobotni mecz swojej drużyny z Brighton & Hove Albion.

Brazylijczyk wyznał także, że nie może doczekać się pierwszego meczu w barwach City na Etihad Stadium.

– Jestem naprawdę szczęśliwy, że wreszcie doczekałem się chwili, aby nosić koszulkę Manchesteru City. Mam nadzieję, że będę w stanie poprawiać swoje umiejętności i grać coraz lepiej w przyszłości.

– Każdy z nas zdawał sobie sprawę z tego, jak trudne jest Premier League. To była bardzo fizyczna gra i wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować cierpliwości, aby zrealizować nasz cel. Udało nam się to zrobić i jesteśmy szczęśliwi.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiedzieliśmy, że pierwszy mecz będzie bardzo trudny, ale trzeba pogratulować całej drużynie, bo dziś świetnie wywiązaliśmy się ze swoich zadań.

– Wiedzieliśmy, że będzie bardzo ciężko zanim zdobędziemy pierwszego gola, ponieważ rywal grał bardzo solidne w defensywie. Cały czas próbowaliśmy i w końcu udało nam się osiągnąć cel.

– Nie tylko nowi gracze, ale wszyscy potrzebujemy czasu, aby się poznać się wzajemnie. Zwycięstwo na pewno nam to ułatwi.

– Naprawdę nie mogę się doczekać. Czekam na pierwszy mecz na Etihad Stadium i myślę, że będzie to miły dzień dla mnie. Mam nadzieję, że uda nam się wygrać dla fanów.