Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Chelsea FC, Antonio Conte pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City.

Włoski opiekun The Blues zapowiedział, że mimo porażki w ostatnim meczu z Crystal Palace, jego zespół na pewno nie zmieni swojej filozofii gry.

– Jeśli wygrywamy, remisujemy czy przegrywamy, nie zmienia się nasz pomysł, nasza filozofia czy nasza metoda gry – powiedział trener Chelsea podczas konferencji prasowej. 

– Nasza filozofia jest taka sama. Analizowaliśmy grę na pozytywne i negatywne sytuacje, które będziemy starać się poprawić w następnej grze.

– Kiedy grasz przeciwko Manchesterowi City, bardzo ważne jest, aby zachować czujność przy wyprowadzaniu ataku, ponieważ potrafią wyprowadzać groźne kontrataki. Mówimy w końcu o wielkim zespole z wielkim trenerem.

– Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony moich graczy, ponieważ  widzę wielkie zaangażowanie z ich strony. Porażki mogą się zdarzyć i jest to całkowicie naturalne. Myślę jednak, że nie zasłużyliśmy na przegraną w meczu przeciwko Crystal Palace. Piłka nożna jest wspaniała między innymi dlatego, że takie mecze i wyniki mają racje bytu. Jutro jednak czeka nas kolejna gra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj