Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Chelsea, Antonio Conte wziął udział w konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Manchesterem City.

Włoski trener wyznał, że jego zespół jest nieco poirytowany faktem, że nie udało mu się nawiązać skutecznej walki z drużyną The Citizens w walce o mistrzostwo Anglii.

– Manchester City wygrał ligę przed końcem pierwszej części sezonu. To wielka frustracja dla mnie, dla moich graczy i dla klubu. Jeśli nazywasz się Chelsea, musisz próbować walczyć do końca i dlatego jesteśmy sfrustrowani.

– Kiedy zaczynasz sezon, zaczynasz od starań, aby dać z siebie wszystko. Myślę, że robimy co w naszej mocy i staramy się zrobić wszystko dla tego klubu. Musimy to kontynuować, ale Premier League to trudna liga i będzie szczególnie trudna w przyszłości, ponieważ jest wiele zespołów, które rozwijają się w fantastyczny sposób. Musimy to wiedzieć i zaakceptować to. Musimy spróbować znaleźć nowe rozwiązania na przyszłość. 

– Teraz najważniejszą rzeczą jest skupienie się na teraźniejszości. Musimy dać z siebie wszystko w celu zdobycia miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów. Nie będzie łatwo, ponieważ jest wielu konkurentów i w tym momencie musimy się na tym skupić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj