Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Jonathan Barnett, agent bramkarza Manchesteru City, Joe Harta, zabrał głos w kwestii przyszłości reprezentanta Anglii.

29-letni goalkeeper przebywa obecnie na wypożyczeniu we włoskim Torino i według dotychczasowych ustaleń mediów, na pewno nie powróci na Etihad Stadium po zakończeniu jego obowiązywania.

Barnett uważa jednak, że przyszłość jego klienta jest kwestią, którą trzeba bardzo dokładnie omówić z Manchesterem City, a dotychczas nie obyły się żadne rozmowy.

– Przyszłość Joe Harta nie jest czymś, co zostało już omówione z Manchesterem City.

– Jest wiele rozmów, które trzeba odbyć wspólnie z nimi. Myślę jednak, że pojawi się wiele opcji dla Joe, ponieważ jest on jednym z najlepszych bramkarzy na świecie – oświadczył Barnett.

Dotychczas wydawąło się, że Hart powróci ojczyzny i podpiszę umowę z jednym z klubów angielskiej Premier League. W ostatnich dniach Torino wykazało jednak chęć dłuższego pobytu goalkeepera we Włoszech.

Hart może być kartą przetargową, przy transferze napastnika Torino, Andrei Belottiego, którym interesuje się City. Spekuluje się, że The Citizens są skłonni wypożyczyć Harta do Turynu na kolejny sezon (Anglik ma umowę ważną do 2019) w zamian za pierwszeństwo w negocjacjach z Włochem.

Sam zawodnik dotychczas nie wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj