Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Manchesteru City, Gael Clichy oświadczył, że jego drużyna podejdzie do nadchodzącego meczu z Chelsea z ogromną pewnością siebie.

Obywatele zapewnili sobie w minionym tygodniu historyczny awans do półfinału Ligi Mistrzów, co znacznie podniosło morale zespołu, jednak teraz na pierwszy plan po raz kolejny wysuwają się rozgrywki Premier League.

– Myślę, że trener miał sporo racji, kiedy mówił przed meczem z PSG, że dobre występy z Paryżanami będą mieć wpływ na dobre wyniki w Premier League.

– Myślę, że teraz będzie podobnie. Awans do półfinału Ligi Mistrzów, może dać nam dodatkowy impuls. Musimy być gotowi do walki od pierwszej minuty, ponieważ zagramy przeciwko drużynie, która jest mistrzem Anglii.

– Mecz z Chelsea jest tak samo ważny jak mecz z Paryżem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak spisaliśmy się w rywalizacji z PSG, ale teraz musimy wrócić do rzeczywistości.

– Jeśli zagramy w finale Ligi Mistrzów, będzie to coś wyjątkowego i jeśli zdobędziemy puchar w Mediolanie, będzie to fenomenalna sprawa. Teraz jednak gramy z Chelsea i musimy myśleć tylko o tym.

– Podejdziemy do meczu z Chelsea z dużą pewnością siebie, ale wiemy, że w piłce nożnej jednego dnia jesteś na topie, a kolejnego możesz spaść bardzo nisko. Musimy utrzymać nasz rytm i upewnić się, że potrafimy to zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj