Jack Grealish
fot. www.mancity.com

Minęły prawie trzy lata, odkąd Manchester City uruchomił klauzulę odstępnego o wartości 100 milionów funtów, aby podpisać kontrakt z Jackiem Grealishem z Aston Villi, co uczyniło go wówczas najdroższym brytyjskim piłkarzem.

Od tego czasu 28-latek regularnie występuje w drużynie Pepa Guardioli, mając na swoim koncie 124 spotkania, ale tylko 14 goli i 18 asyst. W związku z Manchesterze ma panować przekonanie, że Grealish nie sprostał stawianym mu oczekiwaniom.

Kontrakt reprezentanta Anglii na Etihad Stadium obowiązuje przez kolejne trzy lata, ale dziennikarz Simon Phillips twierdzi, że Manchester City może być otwarty na jego sprzedaż tego lata, a sam Grealish rozważy przejście do innego klubu, w którym mógłby odegrać bardziej znaczącą rolę.

Chelsea ma dobre relacje transferowe z Manchesterem City i w ostatnich latach pozyskała Raheema Sterlinga i Cole’a Palmera za rozsądne sumy.

Źródło: Simon Phillips

1 KOMENTARZ

  1. To po Barcelonie teraz Chelsea będziemy wspierać? Jaca jest jaki jest, czasem błyśnie, czasem nie. Odejdzie po sezonie Bernardo i De Bruyne to Grealish by mógł wrócić na pozycję z Aston Villi i jakoś to będzie wyglądać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj