Sergio Aguero
fot. www.mancity.com

Pod koniec marca Manchester City oficjalnie potwierdził, że wraz z końcem sezonu 2020/21, Sergio Aguero opuści klub z Etihad Stadium. Wiadomość o odejściu Argentyńczyka dodatkowo ożywiła spekulacje dotyczące jego przyszłości, które przewijały się w mediach niemalże od początku obecnego sezonu.

Z najnowszych informacji z rynku transferowego wynika, że pomimo silnego związku z Manchesterem City, 32-letni Aguero chętnie pozostanie na Wyspach Brytyjskich. Chelsea, Tottenham Hotspur i Leeds United mają być klubami, które zainteresowanie są Aguero.

Argentyński TyC Sports twierdzi, że Chelsea jest obecnie faworytem do pozyskania najskuteczniejszego strzelca w historii Manchesteru City, a trener The Blues, Thomas Tuchel chce pozyskać nowego napastnika najbliższego lata.

Mówi się, że Aguero, który podczas swojej kariery strzelił 181 goli w rozgrywkach Premier League, ma podjąć decyzję o swojej przyszłości najwcześniej w przyszłym miesiącu.

Barcelona, Real Madryt, Paris Saint-Germain i Juventus to inne drużyny, które mogą złożyć ofertę dla byłego napastnika Atletico Madryt.

Źródło: www.tycsports.com