Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Claudio Bravo wypowiedział się na temat krytyki pod adresem jego osoby, jaka w ostatnim czasie miała miejsce w mediach.

Reprezentant Chille miał bardzo trudny początek w zespole The Citizens, a w ostatnim czasie stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz Willy’ego Caballero.

Były zawodnik Barcelony zasygnalizował jednak, że wszelkie krytyczne opinie na jego temat czynią go tylko i wyłącznie silniejszym i nauczył się radzić sobie z nimi.

– Jestem pierwszą osobą, która zwraca uwagę, na to, gdy nie gram dobrze, lub gdy ktoś strzela bramkę lub gdy nie gram na moim optymalnym poziomie – powiedział Bravo.

Nauczyłem się jednak radzić z tym wszystkim, kiedy ludzie mówią, że Claudio Bravo jest kiepskich bramkarzem, zaczynają przyjmować zakłady, kiedy zostanę sprzedany lub zaczynają rozmawiać o tym, że szukamy nowego bramkarza albo, że popełniam takie same błędy w każdym spotkaniu.

– Biorę krytykę jako wyzwanie i to sprawia, że chcę udowadniać, dlaczego wytrzymałem tyle lat w drużynie narodowej, dlaczego byłem przywódcą w naszym zespole i dlaczego byliśmy najlepszą kadrą narodową w Chile przez ostatnie 100 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj