Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Bramkarz Manchesteru City, Claudio Bravo, wypowiedział się na temat swojej przyszłości w barwach klubu z Etihad Stadium.

Reprezentant Chile trafił do zespołu The Citizens w letnim okienku transferowym z FC Barcelony i od samego początku miał problem z zaaklimatyzowaniem się na Wyspach Brytyjskich. Początkowo trener Pep Guardiola mimo to konsekwentnie stawiał na Bravo, ale w ostatnim czasie stracił on miejsce w bramce na rzecz Willy’ego Caballero.

Utrata przez Bravo miejsca w bramce, sprawiła że w mediach coraz częściej przewijał się temat jego odejścia z Manchesteru.

– To wszystko fałszywe informacje. Nie szukam innego miejsca do gry, ponieważ nie chce odchodzić z Manchesteru. Jestem szczęśliwy w Anglii, podobnie jak moja rodzina – poinformował Bravo.

– Kiedy zacząłem grać mniej, w mediach zaczęło pojawiać się wiele fałszywych informacji na mój temat. Sporo rzeczy, które przewija się w mediach nie jest prawdziwe – między innymi to, że mam psychologa i nauczyciela języka angielskiego, aby szybciej zaadaptować się w Anglii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj