Nowy bramkarz w zespole Manchesteru City, Claudio Bravo przyznał, że bardzo cieszy się z zostania częścią ekipy The Citizens i możliwością pracy z Pepem Guardiolą.
– Jestem bardzo dumny, że dołączyłem do Manchesteru City. Wiem, że klub buduje coś wyjątkowego i mam nadzieję, że będę częścią wielu sukcesów w nadchodzących latach.
– Obserwowałem progres City w ostatnich latach i oczywiście znam moich nowych kolegów z zespołu z Copa America.
– Nie było mi łatwo opuszczać Barcelonę, po dwóch latach pełnych sukcesów, ale szansa pracy z Guardiolą była nie do odrzucenia.
– Teraz czeka mnie rywalizacja z pozostałymi świetnymi bramkarzami, jacy są w zespole. Mam nadzieję, że wspólnie wywalczymy wiele trofeów.