Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Juventusu, Leonardo Bonucci zdementował wszelkie informacje, jakoby podczas letniego okienka transferowego miał nawiązać kontakt z Manchesterem City w kwestii przeprowadzi do klubu z Etihad Stadium.

W ubiegłym miesiącu działacz Manchesteru City, Ferran Soriano twierdził, że Bonucci kontaktował się z angielskim klubem, w celu dołączeniu do zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę.

– Nigdy się z nikim nie kontaktowałem i nigdy nikt nie zadzwonił do mnie osobiście. Czuję, że mam koszulkę Juventusu przyszytą do mojego ciała i żyje tym każdego dnia, ale ubieranie koszulki reprezentacji narodowej także jest dla mnie zaszczytem.

– Nie ma nic lepszego niż uczucie, że jesteś ważnym graczem w klubie, a młodzi zawodnicy patrzą na Ciebie z podziwem. Myślę, że to uprawnia mnie w 100% do tego, aby nosić koszulkę Juve.

 – Czuję, że jestem teraz w punkcie kulminacyjnym mojej kariery. Każdy może mieć jeden lub dwa wspaniałe lata, ale moim zadaniem teraz jest kontynuacja tego. Oddam wszystko co mam, aby poprawiać dalej moje umiejętności i być ważną osobą dla Juve i drużyny narodowej. 

Bonucci dołączył do Juventusu latem 2010 roku z Bari.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj