Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec West Hamu, Slaven Bilic podczas pomeczowej konferencji był zadowolony z postawy swojego zespołu. Młoty nie zaprezentowały się najlepiej w pierwszej części meczu, ale po zmianie stron kilkukrotnie zagrozili Manchesterowi City.

– W meczu z Manchesterem City widzieliśmy dwie różne połowy. Gospodarze byli o wiele lepsi niż my w pierwszej połowie. Zaczęli bardzo dobrze i nie tylko pokazywali ogromną jakość, kiedy byli przy piłce, ale byli szybsi i bardziej agresywni niż my. Daliśmy im zbyt dużo miejsca i czasu, kiedy znajdowali się przy piłce.
 
– W drugiej połowie graliśmy lepiej, a bramka bardzo nam pomogła. Momentami wywieraliśmy presję na City. Owszem oni także mieli swoje szansę, ponieważ graliśmy bardziej otwarcie, ale jestem zadowolony z naszej postawy.

– W przerwie nie byłem zadowolony, ale poprosiłem chłopaków aby pokazali charakter, ducha, postawy, które zasadniczo było widać w drugiej połowie.
 
– Mój zespół zasługuje na pochwałę z drugą część meczu. Trochę głupio, że straciliśmy bramkę na sam koniec, ale tak jak mówiłem druga połowa w naszym wykonaniu była dobra.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj