Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Bernardo Silva po meczu udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym zapowiedział, że zespół nie podda się w walce o tytuł.

Portugalczyk został również zapytany o VAR, ale nie chciał wypowiadać się na ten temat, ponieważ uważa, że może mieć z tego powodu kłopoty.

Jeszcze nie oglądałem tych sytuacji. Wy powinniście to przeanalizować, nie ja. Jeśli ja się wypowiem na ten temat, to będę miał kłopoty. Nie chcę o tym rozmawiać.

– Myślę, że graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie, nigdy nie jest łatwo na Anfield. Zaczęliśmy lepiej od nich, potem pierwsza kontra i stracony gol. Nie możesz dawać im miejsca. Jeśli to zrobisz, oni bardzo szybko to wykorzystają. 

– To był dobry występ, ale my chcemy wygrywać. Większości może się wydawać, że grają lepiej od Liverpoolu, a schodząc na przerwę przegrywają 2 lub 3-0. Liverpool ma jedne z najlepszych kontrataków na świecie. 

– Gratulacje dla Liverpoolu, będziemy walczyć do końca. Byliśmy w takiej sytuacji w poprzednim sezonie i nigdy się nie poddamy. Jest dopiero Listopad, wciąż będą musieli zagrać na Etihad i zostało jeszcze wiele meczów do rozegrania. 

– Nie jesteśmy w miejscu, w którym chcielibyśmy być. Żeby to zrobić, musimy się poprawić.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj