Benjamin Mendy
fot. www.mancity.com

Były lewy obrońca Manchesteru City, Benjamin Mendy wznowił piłkarską karierę, po tym jak został uznany za niewinnego w przypadku pozostałych postawionych mu zarzutów w procesie karnym.

29-latek został początkowo zawieszony przez Obywateli latem 2021 roku po aresztowaniu pod zarzutem gwałtu, usiłowania gwałtu i napaści na tle seksualnym.

W styczniu Mendy został uznany za niewinnego w przypadku sześciu zarzutów gwałtu i jednego zarzutu napaści na tle seksualnym wobec pięciu kobiet, ale ławie przysięgłych nie udało się wydać werdyktu w sprawie jednego gwałtu i jednego usiłowania gwałtu.

Ponowny proces rozpoczął się w Chester Crown Court pod koniec czerwca, a w piątek Mendy został oczyszczony z zarzutu zgwałcenia 24-letniej kobiety i próby zgwałcenia 29-letniej kobiety, co pozwoliło mu wznowić profesjonalną grę w piłkę nożną.

Mendy oficjalnie opuścił Manchester City pod koniec czerwca, kiedy wygasł jego kontrakt, a były reprezentant Francji wrócił teraz do Francji podpisując dwuletnią umowę z Lorient.

Źródło: www.fclorient.bzh

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj