David Alaba
www.fcbayern.com

Obrońca Bayernu Monachium, David Alaba, który od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Manchesteru City, prawdopodobnie pożegna się latem z zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Obecna umowa austriackiego zawodnika wygasa wraz z końcem sezonu 2020/21, a kierownictwo Bayernu Monachium wydaje się być pogodzone z jego odejściem.

– FC Bayern zrobił wszystko, co było możliwe w kwestii Davida laby. Czasami jednak trzeba po prostu zaakceptować, że to nie wystarczyło – powiedział szef Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge.

Rummenigge dodał jednak, że zwrot akcji wciąż jest możliwy. Szef Bayernu podkreślił jednak, że aby tak się stało, ​​28-letni obrońca musiałby poszukać rozmowy władzami klubu. Jak dotąd tak się nie stało.

Oprócz Manchesteru City, zainteresowanie Alabą wykazują takie kluby jak Real Madryt, Chelsea FC, Paris Saint Germain, FC Barcelona i Juventus.

Źródło: www.sport1.de

1 KOMENTARZ

  1. My na dzis nie potrzebujemy Alaby. Potrzebujemy Aouara/Jao Felixa i Hallanda. To powinny być priorytety. KDB ledwo zipie, Foden utwierdza mnie w przekonaniu, że Davidem Silva on nigdy nie będzie..! Do tego kulawy Aguero i impotentny Jesus.. To jest sedno problemów.!