Leroy Sane
fot. www.mancity.com

Sport Bild informuje, że Bayern Monachium osiągnął porozumienie z Leroyem Sané w sprawie letniego transferu reprezentanta Niemiec do klubu z Allianz Arena. Skrzydłowy od dłuższego czasu łączony jest z powrotem do ojczyzny i wiele wskazuje, że nastąpi to już najbliższego lata.

Były zawodnik Schalke 04 Gelsenkirchen ma ważną umowę z Manchesterem City do czerwca 2021 roku i dla klubu z Etihad Stadium może być to ostatnia okazja do zarobienia na jego transferze. Mistrzowie Anglii prowadzą podobno rozmowy z piłkarzem w kwestii jego pozostania na Wyspach Brytyjskich, ale opierając się na najnowszych doniesieniach mediów, można odnieść wrażenie, że Sané skłania się w kierunku powrotu do ojczyzny.

Sport Bild twierdzi, że 24-latek osiągnął już porozumienie z Bayernem Monachium w kwestii 5-letniej umowy, a do finalizacji transferu brakuje jedynie ustalenia szczegółów finansowych z Manchesterem City.

Podobno pierwsza oferta ze strony Bayernu Monachium opiewała na 40 milionów euro, podczas gdy kwota jaka interesuje Manchester City to 80 milionów euro. Telegraph twierdzi, że kluby powinny spotkać się w połowie drogi, a Obywatele zaakceptują propozycję na poziomie 65 milionów euro.

Źródło: www.sportbild.de / www.telegraph.co.uk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments