Jack Grealish
fot. avfc.co.uk

Były pomocnik Manchesteru City, Gareth Barry ma nadzieję, że kapitan Aston Villi, Jack Grealish pewnego dnia będzie pracował pod okiem trenera Pepa Guardioli w barwach klubu z Etihad Stadium.

Grealish nieustannie łączony jest ze zmianą barw klubowych, a Barry uważa, że Manchester City jest idealnym klubem dla reprezentanta Anglii.

– Powiedziałbym: Na razie ciesz się swoim futbolem. Jack Grealish jest kapitanem klubu, którego jest wychowankiem i dało mu to wolność i pewność siebie, która jest kluczem dla jego stylu gry.

– Jack Grealish wie, gdzie będzie grać do końca sezonu, więc powinien zrobić wszystko, aby doprowadzić Aston Villę do miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach. W przyszłości będzie chciał grać w europejskich pucharach, ale jeśli wcześniej mógłby to robić dla Aston Villi, było to fantastyczne dla niego i dla klubu.

– Spekulacje dotyczące jego przyszłości na pewno nie znikną, ponieważ on po prostu gra zbyt dobrze. Myślę, że w całej Europie chce go cztery-pięć topowych zespołów.

– Bardzo chciałbym zobaczyć, jak pracuje pod okiem kogoś takiego jak Pep Guardiola. Ten trener mógłby mu pomóc dowiedzieć się więcej o grze i ulepszyć ją. Wybrałbym Manchester City, jeśli byłbym na jego miejscu.

Źródło: www.skysports.com