Sergio Aguero
fot. www.mancity.com

Serio Aguero wraz z końcem sezonu 2020/21 wypełni swoją umowę z Manchesterem City i na dzień dzisiejszy wygląda na to, że stanie się wolnym zawodnikiem.

Argentyński napastnik jest żywą legendą Manchesteru City, jednak w obecnym sezonie zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi, przez co nie jest do dyspozycji trenera Pepa Guardioli.

W czerwcu Aguero świętować będzie swoje 33 urodziny, a według wielu opinii Manchester City zdaje sobie sprawę, że Argentyńczykowi może być ciężko wrócić na dawny poziom, przez co parafowanie nowej umowy wcale nie jest oczywiste.

Chęć zakontraktowania Argentyńczyka od dłuższego czasu wykazuje Barcelona, która chciałaby, aby Aguero wypełnił lukę, jaka powstała po odejściu Luisa Suareza, który dołączył do Atletico Madryt zeszłego lata.

Źródło: www.mundodeportivo.com

2 KOMENTARZE

  1. Szczerze to wątpię by Messi do nas dołączył, I martwi mnie brak umowy /bądź chęci rozmów o niej . Bo Kun to piłkarz klasy światowej, I myślę że więcej mógłby przekazać nowemu napastnikowi(czyt. Haaland) niż Jesus . Zobaczymy jak to wszystko się potoczy liczę jednak na jeszcze jeden rok z nami