Jack Grealish
fot. avfc.co.uk

Aston Villa jest podobno skłonna zaoferować Jackowi Grealishowi gigantyczną pensję w wysokości 200 tys. funtów tygodniowo, aby zachęcić go do pozostanie w klubie w przyszłym sezonie.

25-latek stał się jednym z głównych celów transferowych Manchesteru City tego lata po imponującym sezonie w zespole z Birmingham oraz występach dla reprezentacji Anglii na Euro 2020.

Raporty z ostatnich tygodni sugerowały, że drużyna Pepa Guardioli jest gotowa zapłacić za napastnika aż 90 milionów funtów, a jeden z nich twierdzi nawet, że zawodnik uzgodnił już osobiste warunki dotyczące transferu do Manchesteru City.

Tymczasem The Sun twierdzi, że Aston Villa nie zamierza rezygnować ze swojej gwiazdy i zamierza zaoferować mu kontrakt w wysokości 200 tys. funtów tygodniowo, aby skłonić go do pozostania na Villa Park.

Taka umowa umieściłaby Grealisha w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających zawodników w Premier League, na równi z takimi zawodnikami jak Mohamed Salah, Harry Kane i Marcus Rashford.

Obecnie Grealish jest już najlepiej opłacanym zawodnikiem Aston Villi, z tygodniową pensją szacowaną na 120 tys. funtów i ma długoterminowy kontrakt do końca sezonu 2024-25.

Źródło: www.thesun.co.uk