Jack Grealish
fot. avfc.co.uk

Pomocnik Aston Villi, Jack Grealish od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Manchesteru City i jest podobno skłonny do letnich negocjacji z klubem z Birmingham. Z najnowszych informacji z rynku transferowego wynika jednak, że pozyskanie reprezentanta Anglii może być trudniejsze niż pierwotnie się wydawało.

Grealish przebywa obecnie z reprezentacją Anglii na Euro 2020, zaliczając do tej pory dwie asysty w turnieju. Wcześniej pomocnik rozegrał fantastyczny sezon w Premier League, w którym zdobył sześć bramek i zaliczył 12 asyst w 26 występach dla Villi.

The Telegraph donosi, że Aston Villa nie zamierza sprzedawać swojej gwiazdy i jest skłonna zaoferować mu nową umowę, zgodnie z którą jego pensja wzrosłaby powyższej 150 000 funtów tygodniowo. Obecny kontrakt Grealisha obowiązuje do 2025 roku, ale The Lions chcieliby jednocześnie przedłużyć go o rok.

Grealish broni barw Aston Villi od szóstego roku życia i zadebiutował w pierwszym zespole w wieku 18 lat. Od tego czasu rozegrał 213 meczów w kolorze bordowo-niebieskim, strzelił 32 gole i zanotował 43 asysty.

Źródło: www.telegraph.co.uk