Strona główna Wiadomości Arteta: Czuję się już bardzo dobrze

Arteta: Czuję się już bardzo dobrze

0
Arteta: Czuję się już bardzo dobrze
fot. www.mancity.com

Były asystent Pepa Guardioli w Manchesterze City, a obecnie trener Arsenalu, Mikel Arteta opowiedział w jaki sposób dowiedział się, że został zarażony koronawirusem oraz jak przebiegała u niego choroba.

Hiszpan zdradził, że obecnie czuje się już w pełni sił i udało mu się pokonać chorobę.

? Czuję się bardzo dobrze, czuję że wyzdrowiałem. Zajęło mi trzy lub cztery dni, aby poczuć się znacznie lepiej i pozostawić objawy za sobą. Teraz mogę wreszcie powiedzieć, że ??czuję się bardzo dobrze.

? Wszystko działo się bardzo szybko. We wtorek po południu czułem się nie najlepiej i poszedłem do lekarza, ale nie zastałem go. Kiedy byłem w samochodzie zadzwoniłem do kierownictwa klubu i dowiedziałem się, że prezydent Olympiakosu miał wynik pozytywny i wszyscy, którzy mieli kontakt są zagrożeni. Następnie powiedziałem im, że nie czuję się najlepiej i że mamy trudną sytuację, ponieważ wielu naszych graczy miało z nim kontakt.

? Następnego dnia mieliśmy mecz z Manchesterem City i nie mogliśmy narażać wielu ludzi bez słowa. 11 marca miałem wykonany test, a dwa dni później zdiagnozowano u mnie chorobę. Musieliśmy przekazać to władzom Premier League.

? Wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt, musieli przejść kwarantannę, w związku z czym mecze musiały zostać zawieszone.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj