Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Arsenal robi wszystko co w swojej mocy, aby zatrzymać w klubie utalentowanego hiszpańskiego obrońcę, 21-letniego Hectora Bellerína.

Działacze Kanonierów chcą zaproponować Bellerinowi nowy, pięcioletni kontrakt, który miałby odeprzeć zainteresowanie Manchesteru City i Barcelony, które także chętnie widziałyby go w swoich szeregach.

Bellerin ma ważny kontrakt z Arsenalem jeszcze przez trzy sezony, ale Arsenal chciałby odstraszyć potencjalnych kupców, podpisując z nim nową umowę.

Bellerin rozpoczynał swoją karierę w Barcelonie, skąd przeniósł się na Emirates, dlatego uważa się, że Katalończycy mieliby bardzo duże szanse, gdyby obrońca zdecydował się opuścić klub z północnego Londynu.

Z drugiej jednak strony obrońca ma bardzo dobre relacje z asystentem Pepa Guardioli, Mikelem Artetą, który jeszcze w zeszłym sezonie był jego klubowym kolegą w Arsenalu.

– Mikel i jego żona przyjęli mnie do siebie, kiedy przyjechałem do Londynu. Byłem wówczas dzieckiem, a on był dla mnie jak ojciec. Arteta odegrał znaczącą rolę w mojej integracji z Arsenalem – wspominał Bellerin w jednym z wywiadów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj