fot. www.mancity.com

Były obrońca Manchesteru City, Angelino, który kilka dni temu został oficjalnie wykupiony przez RB Lipsk, w ostrych słowach wypowiedział się na temat Pepa Guardioli. Hiszpan w rozmowie z Bildem stwierdził, że Guardiola zabił jego pewność siebie.

Angelino po wypożyczeniu do Lipska stał się jednym z czołowych obrońców w Bundeslidze, podczas gdy Pep Guardiola nie potrafił przekonać się do jego umiejętności.

– Pep Guardiola zabił moją pewność siebie. Po moim powrocie z PSV Eindhovem do Manchesteru City, ocenił mnie już po dwóch meczach i nie dał mi prawdziwej szansy – powiedział Angelino.

– Właśnie dlatego byłem szczęśliwy, że zostałem wypożyczony do Lipska. Teraz jestem stałą częścią klubu. Jeden trener (Julian Nagelsmann) dał mi pewność siebie, pozwolił mi grać. Drugi nie.

– W Lipsku poczułem pewność siebie od pierwszego dnia. Klub i trener dali mi niesamowity impuls. 

Źródło: www.bild.de

1 KOMENTARZ

  1. Dostałeś wiele szans, a nie dwie, w obronie byłes niewiele lepszy niż Mendy, w ofensywie nie potrafiłes podać dokładnie na kilka metrów !
    Dokładnie to pamiętam.! Bundesliga jest słabsza od PL, gra się wolniej i mniej fizycznie, może więc dlatego tam się odnajdujesz…