Khaldoon Al Mubarak
fot. www.mancity.com

Prezes Manchesteru City, Khaldoon al-Mubarak oświadczył, że rozmowy kontraktowe z Pepem Guardiolą odbędą się we właściwych dla trenera ramach czasowych.

Guardiola spędził ostatnie sześć lat w Manchesterze City, a ostatnio świętował z klubem czwarte mistrzostwo Anglii po tym, jak pokonał Liverpool w ekscytującym wyścigu o tytuł.

Obecna umowa 51-latka z mistrzami Premier League wygasa latem przyszłego roku i chociaż Guardiola zapowiedział, że będzie otwarty na kolejne przedłużenie swojego pobytu na Etihad Stadium, nie uzgodniono jeszcze szczegółów przedłużenia umowy.

W rozmowie z mediami klubowymi o kontrakcie Guardioli, prezes Manchesteru City, Al-Mubarak, zasugerował, że poczekają na właściwy moment, aby rozpocząć rozmowy o przedłużeniu.

? Pep Guardiola nigdy nie był tak długo w jakimkolwiek klubie, czy to w Barcelonie, czy Bayernu Monachium. Więc kwestia nowej umowy jest całkowicie aktualna. Nasza współpraca to partnerstwo, które od lat czyni cuda. ??Zbliża się siódmy rok tej współpracy, a przyszły rok na pewno będzie ekscytującym rozdziałem tego partnerstwa, dlatego cieszymy się każdą jego chwilą.

? Osiągamy razem wspaniałe rzeczy, a rozmowa o kontrakcie odbędzie się we właściwym czasie, we właściwym tempie i ramach, które będą właściwe dla Pepa.

Guardiola ma za sobą udany okres w Manchesterze City, w którym zdobył cztery tytuły mistrzowskie, cztery Puchary Ligi i Puchar Anglii w ciągu sześciu lat spędzonych w Etihad Stadium.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj