Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szef Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak wyraził wielki podziw dla nowego zawodnika The Citizens, Gabriela Jesusa i zapowiedział, że 19-letni napastnik potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby móc zaprezentować pełnie swoich możliwości na boiskach Premier League.

– Gabriel jest niesamowicie utalentowanym zawodnikiem. Mamy wobec niego wielkie aspiracje, ale musimy być cierpliwi. Ma 19 lat i ma jeszcze czas na zaaklimatyzowanie się – stwierdził prezes klubu z Etihad Stadium.

– Pierwszy raz miałem okazję oglądać go mniej więcej rok temu, kiedy nie był tak znany – jego nazwisko nie było tak globalne.

– On ma 19 lat i jest bardzo młody. Dopiero co przybył do Europy, do Premier League i jesteśmy świadomi, że musimy dbać o niego cały czas i nie wywierać na nim zbyt dużej presji.

– Cieszymy się, że Gabriel jest z nami, ponieważ w jego osobie znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Chcemy, aby zadomowił się w Manchesterze City tak szybko, jak to możliwe. Postaramy się pomóc mu być szczęśliwym, aby miał dobre relacje z drużyną. Aby nauczyć się ligi, Gabriel potrzebuje trochę czasu.

– Mam nadzieję, że jest w stanie robić to, co robi z reprezentacją Brazylii, co robił w swoim starym klubie. Wierzymy, że będzie zdobywał bramki, bo to jego największa wartość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj