Nathan Ake
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Nathan Aké uważa, że po zaledwie kilku tygodniach od transferu do ekipy The Citizens stał się lepszym zawodnikiem dzięki trenerowi Pepowi Guardioli.

? Myślę, że zrobiłem już postęp. To jeden z powodów, dla których chciałem grać pod okiem Pepa. Widziałem przez kilka pierwszych tygodni, jak pracuje z zawodnikami ? pokazuje, co możemy poprawić i pracuje ze mną. Uczę się.

? To dla mnie plus. To jeden z powodów, dla których przyjechałem do Manchesteru City i widzę, że już się poprawiam. Miejmy nadzieję, że będę dalej podążał w tym kierunku.

? Istnieją różnice w oczekiwaniach pomiędzy Bournemouth, a Manchesterem City. Jesteś tutaj, aby zdobywać trofea i tytuły. Grasz w dużych meczach, w Lidze Mistrzów. To dla mnie dobry krok, aby się doskonalić i uczyć od jednego z najlepszych trenerów na świecie.

? Jak dotąd moje pierwsze tygodnie tutaj były bardzo dobre. Zespół i personel sprawiają, że czuję się mile widziany i to pomaga. Naprawdę mi się to podoba.

? Myślę, że było dobrze. Mamy dużą konkurencję na środku obrony i wielu dobrych graczy. Wiedziałem o tym wcześniej. Zawsze dobrze jest mieć konkurencję. Wszyscy walczą o to, aby być w drużynie. Każdy chce dać z siebie 100 procent i spróbować pomóc zespołowi i zdobyć tytuły. Każdy ma ten sam cel – pomóc zespołowi.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj