Nathan Ake
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Nathan Ake wraz z trenerem Pepem Guardiolą wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z RB Lipsk w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Manchester City przystąpi do meczu z Lipskiem po dwóch zwycięstwach w ostatnich trzech meczach, jednak ostatni remis z Nottingham Forest w Premier League był frustrujący dla Obywateli.

– Myślę, że była pewna frustracja po meczu z Nottingham Forest. W meczu z Arsenalem zrobiliśmy dobry krok do przodu, a potem cofnęliśmy się – powiedział Holender na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Sama gra była w porządku, zwłaszcza w ostatnim meczu, ale po prostu nie osiągnęliśmy satysfakcjonującego wyniku.

– Musimy przenieść naszą pewność siebie na mecz z Lipskiem. Nie sądzę, że będzie zbyt wiele myśli o graniu inaczej w tym meczu. Musimy zagrać z tą samą pewnością siebie i mentalnością jak dotychczas.

– Znamy dość dobrze RB Lipsk z poprzedniego sezonu. To były bardzo trudne mecze. Grają bardzo dobrze w kontrataku i są bardzo szybcy i silni. Christopher Nkunku i Timo Werner to ich najlepsi gracze.

– W zeszłym sezonie przegraliśmy w Lipsku 1:2. To był trudny mecz w różnych okolicznościach, ale teraz rozumiemy ich trochę lepiej.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj