Manuel Akanji
fot. www.mancity.com

Manuel Akanji przyznał, że nie mógł przewidzieć tak udanego pierwszego roku w Manchesterze City.

Reprezentantowi Szwajcarii wkrótce upłynie 12 miesięcy od przeprowadzki na Etihad Stadium, do której doszło zeszłego lata pod koniec okienka transferowego.

Akanji rozegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Manchester City potrójne korony w zeszłym sezonie, rozgrywając 48 spotkań.

– To był wspaniały rok – powiedział Akanji na konferencji prasowej przed meczem o Superpuchar Europy z Sevillą w Atenach.

– Nie spodziewałem się tego, kiedy podpisywałem kontrakt, ale jak tylko tu przyszedłem, mentalność była taka, aby wygrać wszystko i jestem bardzo szczęśliwy, że tak się stało. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć więcej trofeów.

– Samo przebywanie z tymi zawodnikami i sztabem szkoleniowym pomaga mi codziennie się rozwijać. To jest mój cel. Staram się robić wszystko najlepiej jak potrafię. Każdego dnia staram się dawać z siebie wszystko.

– To kolejny finał, możliwość zdobycia kolejnego trofeum. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym meczem i zrobimy wszystko, aby wygrać. Takie jest nastawienie w naszym zespole, chcemy wygrywać każdy mecz i to właśnie postaramy się zrobić jutro.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj