fot. www.mancity.com

Napastnik Manchesteru City, Sergio Aguero w spotkaniu z Crystal Palace wreszcie wpisał się na listę strzelców, a drużyna Obywateli zrobiła ogromny krok w stronę mistrzostwa Anglii. Argentyński napastnik stwierdził po meczu, że jest w dobrej formie i gotowy do gry przeciwko Paris Saint-Germain, jeśli zostanie wpuszczony na murawę przez trenera Pepa Guardiolę.

– Zawsze jestem gotowy i w końcu zagrałem dzisiaj. Czuję się dobrze. Moje kolano wygląda w porządku. Czekam na okazję do gry, tak jak dzisiaj, więc mam nadzieję, że we wtorek będę mógł zagrać, ale jeśli nie, trudno. Chcę być z kolegami z drużyny i oczywiście jak każdy gracz chce grać. Zobaczymy, co się stanie – powiedział Aguero po meczu z Crystal Palace.

10-letni pobyt Aguero w Manchesterze City zakończy się tego lata, kiedy wypełni on swoją umowę. Aguero zostanie uhonorowany przez klub statuą, która stanie obok tych, które zostały zamówione dla Davida Silvy i Vincenta Kompany’ego.

Napastnik jest wdzięczny za ten gest, ale mówi, że skupia się wyłącznie na tym, aby dać z siebie wszystko do końca sezonu.

– Kiedy Manchester City poinformował mnie o tym, powiedziałem: Nie chcę niczego! Skupiam się na tym, co jeszcze przede mną. Chcę grać do końca i jeśli klub chce coś dla mnie zrobić później, ok – dziękuje. Obecnie liczy się dla mnie gra.

Źródło: www.mancity.com

2 KOMENTARZE

  1. Najpiękniejszy scenariusz to dobry wystep przeciw Psg i awans do finału a tam gol na wage zdobycia uszatego i Kun wtedy dla Ciebie pomnik to za mało. Już nie bedzie takiego kozaka w ataku , staty nabił makabryczne, najlepszy obcokrajowiec w Premier League wszechczasów. Pobił wiele rekordów co tu dużo gadac Legenda. Niech w tym sezonie jeszcze wygra Lige Mistrzów i bedzie miał wszystko.

    • To byłoby piękna historia! Bramka na wagę zwycięstwa w finale! Pamiętamy słynnego gola, który dał na mistrzostwo, a historia lubi się powtarzać.. Jednak trzeba wykonać kolejny krok w drodze do finału, i wtedy dopiero można myśleć dalej