Ilkay Gundogan
fot. www.mancity.com

Wujek i agent pomocnika Manchesteru City, Ilkay Gündogana, zaprzeczył, jakoby reprezentant Niemiec był bliski przeprowadzki do Barcelony po zakończeniu trwającego sezonu.

Kontrakt Gündogana z mistrzami Anglii obowiązuje tylko do końca sezonu, a jego przedłużenie wydaje się coraz mniej prawdopodobne.

Barcelona od dawna jest łączona z pozyskaniem 32-latka, ponieważ trener katalońskiego klubu, Xavi stara się wzmocnić linię pomocy, a pozyskanie reprezentanta Niemiec na zasadzie wolnego transferu jest interesującą opcją.

Niedawno pojawiły się pogłoski, że Niemiec zdecydował się przenieść na Camp Nou, kiedy wygaśnie jego umowa z Manchesterem City, a Sport twierdzi, że jego przejście do Katalonii jest praktycznie przesądzone.

W związku z tymi informacjami, agent Gündogana, Ilhan Gündogan, wyraził swoje zaskoczenie sugestiami, że Barcelona jest bliska sfinalizowania umowy i potwierdził, że pomocnik wciąż nie podjął decyzji o kolejnym ruchu w swojej karierze.

– Jestem zaskoczony informacjami, że wszystko jest już rozstrzygnięte. Nadal nie ma porozumienia z żadnym klubem. Nie jest jeszcze ustalone, gdzie Ilkay  będzie grał w ciągu najbliższych kilku lat – powiedział Ilhan Gündogan.

– Ilkay wciąż może zdobyć trzy najważniejsze trofea w tym sezonie jako zawodnik Manchesteru City. To jedyna rzecz, na której się teraz koncentruje.

Źródło: www.as.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj