Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Manchester City planuje rzekomo przeznaczyć 150 milionów funtów na letnie transfery po udanej apelacji złożonej w Trybunale Arbitrażowym w związku z karą nałożona na klub przez UEFA.

The Guardian twierdzi, że trener Pep Guardiola może mieć teraz swobodę działania w celu sprowadzenia do klubu trzech nowych zawodników.

Spekuluje się, że głównym celem Hiszpana ma być lewy obrońca Bayernu Monachium, David Alaba i środkowy obrońca Napoli, Kalidou Koulibaly.

Mówi się także, że Guardiola chce pozyskać nowego napastnika, wiedząc że Sergio Aguero może z klubu w 2021 roku.

Manchester City najprawdopodobniej zrekompensuje część nakładów dzięki sprzedaży kilku graczy.

Źródło: www.theguardian.com

5 KOMENTARZE

  1. Cos mi się zdaje, że pójdziemy w zawodników młodych, perspektywicznych o dużych umiejętnościach.. Czyli na pewno Torres, ale raczej nie Koulibaly… Jest dobry, fakt, ale ma już 29 lat no i koszt 70-80 mln euro… Skrinar – koszt podobny, młodszy – 25 lat, wojownik i nie podatny na kontuzje jak Koulibaly…To prędzej. Alaba, nie wierzę, Bayern go nie puści..

  2. Jeżeli by tak pomarzyć to Skrinar,Chilwel I Torres to by było coś, piszą o Havertzie z Bayernu ale wątpię, Alaba też byłoby to zarąbiste wzmocnienie , ale najbardziej marzy mi się Sancho , no niestety można zapomnieć , jeszcze Lautaro Martinez ,ale to nie jest tak pilne wzmocnienie na przyszły sezon , defensywa w pierwszej kolejności ?