Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Transfer obrońcy Valencii, Nicolasa Otamendiego do Manchesteru City jest coraz bliższy finalizacji. Oba kluby osiągnęły porozumienie w kwestii transferu defensora, który ma kosztować ekipę Obywateli 45 milionów euro.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że transfer reprezentanta Argentyny nie dojdzie do skutku za sprawą niedomówień w kwestii Eliaquima Managali.

Pierwotnie działacze City zaproponowali Valencii kwotę 40 milionów euro za transfer Otamendiego oraz roczne wypożyczenie reprezentanta Francji. Oferta ta została zaakceptowana przez Hiszpanów, jednak Mangala, który rozegrał świetne zawody w starciu z Chelsea jasno dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany opuszczeniem klubu.

Ostatecznie Manchester City zdecydował się na podwyższenie oferty do 45 milionów, co zostało zaakceptowane przez Valencię. Oficjalne potwierdzenie transferu ma nastąpić w ciągu najbliższych godzin. Sam Otamendi  przebywa aktualnie w Manchesterze, gdzie czeka na finalizację transferu i przejście testów medycznych.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj