Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Aston Villi, Fabian Delph, który od dłuższego czasu łączony był z transferem do Manchesteru City, prawdopodobnie zostanie kolejnym, letnim wzmocnieniem Obywateli.

Przed tygodniem media obiegła informacja, że Delph jest bardzo bliski przenosin do ekipy wicemistrza Anglii, ale ostatecznie została ona zdementowana przez samego piłkarza, który wyraził chęć kontynuowania kariery w zespole z Villa Park.

? Zdaję sobie sprawę, że w ostatnim czasie media intensywnie spekulowały na temat mojej przyszłości w ciągu ostatnich 24 godzin i chcę wyjaśnić sprawę raz na zawsze. Nie odejdę z Aston Villi i nie mogę się doczekać się już początku sezonu i tego, kiedy zostanę kapitanem tego wielkiego klubu ? poinformował wówczas Delph.

Z najnowszych informacji źródeł bardzo blisko związanych z Manchesterem City wynika, że reprezentant Anglii postanowił zmienić decyzję dotyczącą swojej przyszłości i ostatecznie zdecydował się na transfer do ekipy wicemistrza Anglii.

Delph widziany był w piątek w prywatnej klinice, gdzie testy medyczne przechodził niedawno Raheem Sterling i wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych godzin zostanie kolejnym letnim nabytkiem City.

Po załatwieniu formalności związanych z podpisaniem umowy, zapadanie decyzja czy Delph poleci do Melbourne, gdzie przebywa obecnie drużyna Manuela Pellegriniego na przedsezonowym obozie przygotowawczym. Wszystko uzależnione jest bowiem od tego, kiedy na świat przyjdzie dziecko Delpha, którego oczekują razem z małżonką.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj