Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Każde biuro bukmacherskie ma swoje warunki do stawiania zakładów na piłkę nożną, ale pod wieloma względami są one podobne, a jeśli są różnice, to są one niewielkie. Jednak aby pomyślnie obstawiać zakłady, musisz dokładnie zapoznać się z przydatnymi informacjami o ofertach gier i znaleźć odpowiednie dla siebie.

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem łączącym tysiące gier od dziesiątków popularnych dostawców gier jest takie agregatory jak www.10najlepszekasyna.pl. Klasyfikuje informacje i oferty różnych kasyn na tym samym zasobie, szybko odnajduje niezbędne informacje, porównuje zalety i oferuje tylko przetestowane strony. Najpierw należy zwrócić uwagę na: niezawodność i legalność; wartość współczynników w porównaniu z innymi bukmacherkami; różnorodność zakładów w trybie na żywo; dostępność wersji mobilnej; metody płatności.

Z darmowym bonusem bez depozytu każdy nowy gracz ma szansę rozpocząć grę bez konieczności inwestowania. Z reguły, aby otrzymać bonus, wystarczy się zarejestrować i zidentyfikować. Gracz może zacząć obstawiać sport nawet bez posiadania początkowego banku. Kiedy traci, nic nie traci, a kiedy wygrywa, może go pomnożyć. Ważne jest, aby wiedzieć, że premie są przyznawane na różnych warunkach. Niektóre z nich nakładają na gracza pewne obowiązki dotyczące wysokości depozytu, wielkości i liczby zakładów lub kursów, po których należy wnosić zakłady. Przed wyrażeniem zgody na taki bonus, należy zapoznać się z warunkami promocji i ocenić swoją gotowość do ich przestrzegania.

Rodzaje bonusów z biur bukmacherskich

– Istnieją stałe premie i akcje ograniczone czasowo, prezenty dla nowych klientów i programy lojalnościowe dla stałych aktywnych graczy:

– Bonus przy rejestracji – przy otwarciu wpłaty na konto gracza zostaje dopisana pewna kwota, która może być wydana na zakłady;

– Promocje, podczas których bonus za rejestrację jest kilka razy większy niż zwykle;
Bonusy za otwarcie nowej wpłaty w określonym dniu tygodnia;

– Premie pieniężne za zakłady na niektóre wydarzenia lub za każdy mecz;

Darmowe bonusy bez depozytu w formie darmowych zakładów (freebetów) oprócz zakładu głównego;

– Konkursy z losowaniem zakładów bonusowych i cennych nagród;

– Bonusy i promocje dla przegranych: ubezpieczenie niektórych kategorii zakładów lub zwrot gotówki za utratę depozytu (pewien procent utraconej kwoty jest zwracany).

Najlepsze wskazówki dla początkujących w zakładach piłkarskich

– Wybierz kwotę, którą jesteś skłonny zaryzykować i nie przekraczaj tego limitu. Kwota może być ustalona na miesiąc. Kwota powinna być taka, aby jej utrata nie przysporzyła ci problemów.

– Obstaw swoje zakłady mądrze. Nie stawiaj na wszystko. Spróbuj przeanalizować każde zdarzenie wybrane dla zakładu. Dokonywanie zakładów na koniec i na koniec jest dobrym sposobem, aby szybko stracić wszystkie pieniądze.

– Nie rób pochopnych zakładów na żywo. Zdarzenia dotyczące zakładu w czasie rzeczywistym powinny być tak starannie wybrane i przeanalizowane, jak zakłady przed meczem. Stawianie jednego zakładu za drugim, bez analizowania go, to dobry sposób na szybką utratę pieniędzy.

– W sporcie nie można być pewnym nawet zwycięstwa wyraźnego faworyta. Kursy zakładów na silniejszą drużynę są zazwyczaj około 1,10-1,30 lub nawet niższe. Przy tych kursach trudno jest zwiększyć swoje wygrane.

– Jeśli zakład nie odpadnie, nie denerwuj się od razu. Zróbcie przerwę. Następnie kontynuuj grę z tą samą kwotą, z którą grałeś wcześniej. Próby natychmiastowej wygranej nieuchronnie doprowadzą do strat, ponieważ wiążą się ze zwiększoną stawką i emocjami.

– Należy ograniczyć liczbę ekspresowych prognoz do minimum. Każdy Ekspresowy składa się z dwóch lub więcej zdarzeń. Jedna porażka traci cały zakład. Jeśli grasz tego typu zakład, dodaj nie więcej niż trzy wyniki do kuponu z współczynnikami poniżej 2.00.

– Znajdź dla siebie najlepsze strategie zakładów sportowych i trzymaj się ich. Po pierwsze, przetestuj strategie na papierze lub na wirtualnym koncie. Grając po stronie plus, można przenieść taktykę do zakładów na pieniądze.

– Unikaj obstawiania na drużynie, do której się zakorzeniasz. Osobiste preferencje można grać przeciwko Tobie, ponieważ będziesz stronniczy w przewidywaniu wyników meczu.
Postępuj zgodnie z wybraną strategią i nie wycofuj się z niej, jeśli tymczasowo się nie powiedzie. Gdy gracz złamie swoje zasady, jego zakłady są chaotyczne. Prowadzi to do słabych wyników.

– Słuchaj prognoz sportowych od ekspertów, ale dokonaj własnych wyborów. Eksperci najczęściej wiedzą, jakie są przewidywania. Ale nie musisz na ślepo skopiować ich przewidywania. Wszyscy się mylą. Porównaj różne opinie na temat tego samego meczu – i wybierz dla siebie.

Fani sportu wolą zakłady piłkarskie, chociaż nie każdy może w tym przypadku pokonać bukmachera. Cokolwiek powiedzą, ale naprawdę można zarobić na zakładach. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać skuteczną strategię i trzymać się prostych zasad. Absolutnie każdy początkujący może to zrobić. Po kilku miesiącach możliwe jest podsumowanie konkretnych wyników.

Źródło: www.manchestercity.pl